W dniu 17 grudnia 2023 roku, Łańcut zamienił się w magiczne królestwo tańca podczas Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca Towarzyskiego 2023, zorganizowanego przez TKS GASIEK pod patronatem Urzędu Miasta Rzeszowa! 💃🕺

🌟 Wyjątkowe Wydarzenie w Tańcu!

To niezwykłe wydarzenie zgromadziło pasjonatów tańca z całej Polski, tworząc atmosferę pełną radości, emocji i oczywiście rytmu. Młodzi tancerze i doświadczeni zawodnicy zebrali się, by zaprezentować swoje umiejętności w różnorodnych stylach tańca towarzyskiego.

🎊 Konkurencje dla Wszystkich!

Turniej obejmował różnorodne kategorie i poziomy zaawansowania, dając szansę każdemu tancerzowi, niezależnie od poziomu doświadczenia, na wystąpienie i rozwijanie swoich umiejętności. Para po parze walczyła o uznanie jury, a publiczność dopingowała swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą atmosferę wspólnoty tanecznej.

🏆 Wspaniałe Nagrody i Wspomnienia!

Zwycięzcy turnieju nie tylko zdobyli prestiżowe nagrody, ale również zostawili po sobie niezapomniane chwile na parkiecie tanecznym. To wydarzenie to nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim radość tańca i wspólna pasja, która łączyła wszystkich uczestników.

🎉 Podziękowania dla Organizatorów!

Serdeczne podziękowania dla TKS GASIEK za perfekcyjną organizację tego wydarzenia, które z pewnością zapisze się w pamięci uczestników na długo. Dzięki Waszemu zaangażowaniu taniec towarzyski kwitnie, a miłość do tańca łączy ludzi bez względu na wiek czy doświadczenie.

Dziękujemy również Urzędowi Miasta Rzeszowa za wsparcie i patronat, dzięki którym Łańcut stał się centrum tańca na ten magiczny dzień.

👏 Do Zobaczenia na Parkiecie w Przyszłym Roku!

Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego 2023 to nie tylko zakończenie roku tanecznego, ale również obietnica kolejnych emocji na parkiecie. Już teraz nie możemy się doczekać, aby spotkać się z Wami w przyszłym roku i kontynuować tę taneczną podróż!