03 Gru

Relacja i wyniki Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Tańca Towarzyskiego GASIEK 2013

Mikolajki 2013W niedzielę 1-go grudnia w Łańcuckiej hali sportowej MOSiR odbył się turniej tańca towarzyskiego organizowany przez Taneczny Klub Sportowy Gasiek z Rzeszowa. Wydarzenie to składało się z dwóch części:

Pierwsza poranna część to Mikołajkowy Przegląd Młodych Talentów w którym uczestniczyło ponad 350-ciu młodych adeptów sztuki tanecznej w wieku od sześciu do trzynastu lat w podziale na grupy zaawansowane i początkujące jak również kategorie wiekowe. Dzięki wspaniałym sponsorom zostały nagrodzone wszystkie startujące pary nagrodami, dyplomami i medalami.

W tej części turnieju uczestniczyły pary z województwa podkarpackiego z najliczniejszą grupą z tarnobrzeskiej szkoły tańca „Samba”.

Druga część imprezy to Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Tańca Towarzyskiego ”Gasiek’2013”

Pod Patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa Pana Tadeusza Ferenca. Ta część tanecznego święta odbyła się w trzech odsłonach, gdzie mogliśmy podziwiać wzmagania i popisy tancerzy w klasach sportowy od kl. E do klasy tanecznej A, jak również pary klas rekreacyjnych G i F. W trzech częściach turnieju prezentowali się tancerze z 25 polskich klubów i szkół tańca.

Zobacz fotorelacje z turnieju

 

Oto wyniki turnieju:

 

 

Kat.wiek 10-11 lat kl. F

 

1. Szymon Mytych – Ewelina Dec – GASIEK – Rzeszów

2. Bartosz Gniewek – Katarzyna Lubińska – GASIEK – Rzeszów

3. Kacper Nestor – Tondera Angelika – AKSEL – Rzeszów

 

Kat. wiek. 12-13 lat kl.F

 

1. Mateusz Tacik – Szkutnik Natalia – SAMBA – Tarnobrzeg

2. Filip Ujda – Weronika Król – AKSEL – Rzeszów

3. Krystian Madera – Faustyna Małek – DŻET – Rzeszów-Boguchwała

 

Kat. wiek. 8-9 lat kl.E

 

1. Michał Ryłko- Więckowska Maja – PROFESSIONAL DANCE – Głogoczów

2. Michał Kamiński- Weronika Płodzień – GASIEK – Rzeszów

3. Michał Stępień-Klaudia Skrzypek – ZAMEK – Lublin

 

Kat. wiek 10-11 Kl. E

 

1. Kacper Boczar- Wiktoria Kozłowska – AKSEL – Rzeszów

2. Konrad RyBka – Sosińska Julia – TAKT – Chorzelów

3. Jakub Płaneta-Dziędzioł Magdalena – SAMBA – Tarnobrzeg

 

Kat. wiek 10-11 lat kl.D

 

1. Krzysztof Swiędrych- Katarzyna Wiśniowska – KLASA – Tarnów

2. Jakub Mazur – Bozacka Julia – AKSEL – Rzeszów

3. Mateusz Adamczyk- Paula Kamińska – GASIEK-Rzeszów

 

Kat. wiek. 12-13 lat kl. E

 

1. Krystian Kucwaj – Gabriela Borkowska – SAMBA – Tarnobrzeg

2. Michał Wójcik – Zuzanna Dziemidowicz – SAMBA – Tarnobrzeg

3. Jakub Mazur – Aniela Kisała – GASIEK – Rzeszów

 

Kat. wiek 14-15 lat kl. B tańce latynoamerykańskie

 

1. Dawid Rozkuszka-Izabela Beniak – PAŁAC MŁODZIEŻY – Tarnów

2. Kryspin Paradysz- Paulina Koryl – DŻET – Rzeszów- Boguchwała

3. Sebastian Bomba – Justyna Bielenda – AKSEL – Rzeszów

 

Kat. wiek. 14-15 lat kl. B tańce standardowe

 

1. Marcin Gorczyca- Maria Grasza – IMPULS –  Biłgoraj

2. Michał Kopaczyński- Martyna Kuryś – GASIEK – Rzeszów

3. Mikołaj Polak- Kinga Stolarska – GASIEK – Rzeszów

 

Kat.wiek. pow. 15 lat kl. D

 

1. Pieniak Oskar, Sulik Emilia – SAMBA – Tarnobrzeg

2. Sączawa Mateusz, Rykowska Aleksandra – GASIEK – Rzeszów

3. Muciek Krystian, Buś Katarzyna – SAMBA – Tarnobrzeg

4. Chorzępa Wiktor, Wojtyna Bernadeta – GASIEK – Rzeszów

 

Kat. wiek 14-15 lat kl. C tańce standardowe

 

1. Wdowiak Hubert, Glica Milena – SAMBA – Tarnobrzeg

2. Orczyk Michał, Kardaś Aleksandra – LASA – Tarnów

3. Płodzień Hubert, Chwajta Gabriela – GASIEK – Rzeszów

 

Kat. wiek 14-15 lat kl. C tańce latynoamerykańskie

 

1. Kasza Konrad, Skiba Wiktoria – GALA – Mielec

2. Wdowiak Hubert, Glica Milena – SAMBA – Tarnobrzeg

3. Płodzień Hubert, Chwajta Gabriela – GASIEK – Rzeszów

 

Kat.wiek. pow. 15 lat kl. C tańce standardowe

 

1. Chwajta Bartłomiej, Rudnicka Ewa – GASIEK – Rzeszów

2. Sulik Jakub, Byrka Martyna – SAMBA –

3. Romanowski Wojciech, Żukowska Paulina – TAKT – Chełm

 

Kat.wiek. pow. 15 lat kl. C tańce latynoamerykańskie

 

1. Ciurko Hubert, Kuźniar Daria – AKSEL – Rzeszów –

2. Chwajta Bartłomiej, Rudnicka Ewa – GASIEK –

3. Ortyl Damian, Łukaszek Izabela – GALA – Mielec

 

Kat. wiek. 14-15 lat OPEN tańce standardowe

 

1. Kopaczyński Michał, Kuryś Martyna – GASIEK – Rzeszów

2. Polak Mikołaj, Stolarska Kinga – GASIEK –

3. Tomaszewski Kacper, Sakowska Roksana – MERENGUE – Stalowa Wola

4. Rozborski Dominik, Preisner Jagienka – GASIEK – Rzeszów

 

Kat. wiek. 14-15 lat OPEN tańce latynoamerykańskie

 

1. Kopaczyński Michał, Kuryś Martyna – GASIEK – Rzeszów

2. Cygan Jakub, Meńko Monika – AKSEL – Rzeszów

3. Bomba Sebastian, Bielenda Justyna – AKSEL – Rzeszów

4. Polak Mikołaj, Stolarska Kinga – GASIEK – Rzeszów

5. Rozborski Dominik, Preisner Jagienka – GASIEK –